Remíza s Třincem 1:1. Ryzí příprava, ale za dva týdny je tu liga

LUHAČOVICE - Druholigový Třinec si pozvali k další přípravě do Luhačovic fotbalisté zlínského Fastavu. Zrodila se remíza 1:1, která toho příliš nenapověděla. V dresu Zlína se protočilo hned devatenáct fotbalistů.

Zlínští jsou v Luhačovicích na soustředění, lázeňská pohoda ani náhodou, náročné tréninkové jednotky teď vystřídal ostřejší ale pořád přípravný zápas.

Pánikovi svěřenci vedli po půlhodině hry, když se prosadil střelecky Bartolomeu, kterému to v této letní fázi sezóny docela pálí.

Týž hráč mohl skórovat i ve druhém poločase, ale namířil do tyče.

V druhé půli se ve zlínských dresech houfně střídalo, odešel i zkoušený Estonec Puri a sotva byla od 70. minuty na hřišti sestava blížící se té, která začne v sobotu 30. července první mistrovský duel s Příbramí, stalo se, co asi prvoligistu příliš nepotěšilo.

Pavel Malcharek, léta hráč Zlína, nakoukl pěkně indiskrétně za obranu a brankář Tomáš Holý si šel pro výslužku do sítě.

Stav 1:1 se nezměnil. Příprava herní formou pokračuje po skončení soustředění v pátek v Kroměříži, Fastav vyzve ostravský Baník.