Příprava hokejistů: Olomouc – Zlín 1:2. Anebo to skončilo jinak?

OLOMOUC - Další přípravný zápas za sebou mají hokejisté PSG Zlín. Před vyhládlými fanoušky v olomoucké "Plechárně" - mimochodem přišly jich téměř tři tisícovky- dokázali zvítězit 2:1. I když nad přesným výsledkem či spíše výsledky by se dalo mírně a zvesela zapochybovat.

Každopádně v řádné hrací době si hosté pojistili výhru brankami Kubiše ze druhé třetiny a ve 48. minutě v oslabení skórujícího Okála.

Olomoucký Vyrůbalík pak v 57. minutě ufikl Kašíkovi nulu. Zápas tedy v řádné hrací době skončil 1:2.

Jenže se po domluvě pokračovalo prodloužením. To utnul svým gólem domácí Ostřížek, když časomíra ukrojila jen dalších 26 vteřin.

A aby dovádění svěřenců starých známých V+V – Vlacha a Venery nebylo dost, dali si samostatné nájezdy.

Rozhodující proměnil zlínský bek Bořuta v sedmé sérii, před ním skóroval zlínský Ondráček a domácí Mikúš a tak i na nájezdy vyhráli Berani ze Zlína 2:1.

Abychom to stylově sečetli. Vlastně na samostatné díly – normál, prodloužení, nájezdy pochopitelně zase 2:1 pro hosty.

Na hokej se jde ve Zlíně v úterý 16. srpna, přijede Znojmo.