Legendy bavily plný zimák. 16 kousků v klecích gólmanů

ZLÍN - Výborný nápad, skvělá nálada v zaplněném hledišti. A nakonec tučná remíza 8:8, když připočteme nájezdy, pak tedy těsná výhra mladíků z extraligového PSG. Legendy ovšem nezklamaly a v rozumném tempu konce léta připravily i se soupeřem na ostrý úvod sezóny moc pěkný hokejový večer.

Kanonádu načali i zakončili hráči Zlínských legend. První gól si Pavel Janků připravil po Štraubově přihrávce už do 2. minuty, vyrovnání pak Jaroslav Balaštík do minuty předposlední.

Mladší extraligový tým prohrával nedlouho před koncem o tři góly, za čtyři minuty ovšem dokázali jeho hoši otočit na 8:7, pak přišla zmíněná Balaštíkova chvíle.

Jeden gól vstřelil i Petr Čajánek, pochvalu z hlediště dostal nejen od manželky Katky, ale i všech tří potomků, nadšený byl hlavně čerstvý školák Marek.

Na stadionu se zpívala hokejová hymna o vysokém jalovci, zájem fandů snad ještě vyšší než čekali optimisté.

Za týden v pátek už ale pěkně naostro, do Zlína míří v prvním extraligovém kole brněnská Kometa.

Fotbal s hokejem se zřejmě moc nemusejí, proč se hraje zápas souběžně s derby fotbalistů Slovácko – Fastav Zlín, ví jen málokdo. Zato naštvaných je moře.