Kometa urvala ve Zlíně všechny body. Po boji vyhrála 5:3

ZLÍN - Velmi očekávaný zápas na úvod hokejové extraligy. Bitva s osmi góly a za výhru 5:3 všechny body do Brna. Kometa ve Zlíně vyhrála 5:3.

Více než šest tisíc natěšených diváků a úvod dokonale v režii žlutých Beranů. V 6. minutě ve dvojnásobné přesilovce se puk odrazil k volnému Bukartsovi a ten rozjásal domácí fandy.

Kopírák si ve stejně početní výhodě pro hosty vzal Kvapil v 18. minutě, kdy pohotově srovnal.

V nástupu do druhé periody uběhlo jen pětadvacet vteřin, Holík se výborně zorientoval a bleskovým blafákem znovu poslal Zlín do vedení.

Pak přišly dvě trefy hostů v podání Němce a Haščáka.

Po druhé pauze v přesilovce parádně vypálil Kotvan a bylo znovu srovnáno.

Byl to ale do značné míry zápas Marka Kvapila, elitní brněnský křídelník si vychutnal domácí bránící hráče a Kašík neměl deset minut před koncem nárok.

V samém závěru hráli Zlínští power play, jenže brněnský bodolap potvrdil do prázdné branky Zaťovič.

PSG Zlín – Kometa Brno 3:5.