Kolaps, vzmach a pak rána do vazu. Mladá Boleslav – Zlín 5:4

MLADÁ BOLESLAV - Po patnácti minutách byli grogy, po druhé třetině na koni a nakonec dostali tvrdý direkt. Z Mladé Boleslavi jedou zlínští hokejisté bez bodu. Prohráli tam 4:5...

Brzy hosté prohrávali 0:3, úvod jim hrubě nevyšel a Kašík lovil puky z klece po střelách Musila, Látala a Orsavy. Ani když Ondráček ještě do první pauzy snížil, nevypadalo to se zlínskými hokejisty nijak dobře.

Když jim pak přidal chvíli po příchodu ze šaten Lenc čtvrtý gól, zdál se být obrat v nedohlednu. A plíživě se blížil možný debakl.

Ale co se nestalo. Na druhou přestávku se už šlo za rovnovážného stavu 4:4, když si Bukarts, Říčka a Ondráček vychutnávali domácí obranu i brankáře Tarkkiho.

Jenomže ani dílčí zlínské zlepšení body ze středních Čech nepřiválo, domácí Hyka totiž prudkou ranou rozhodl ve 46. minutě.

Závěrečná power play už i přes Bukartsovu šanci nic dobrého nepřinesla.

BK Mladá Boleslav – PSG Zlín 5:4.