V hlavní roli šťastný Štastný. Zlín – Olomouc 3:1

ZLÍN - Před utkáním rivalů vzdálených pár desítek kilometrů si dávní známí, trenéři Vlach s Venerou stiskli ruce a popřáli hodně štěstí. Platilo známé nomen omen, neboli paní Štěstěna přála spíše domácím, u všech gólů byl útočník třetí formace David Šťastný.

Tedy nikoliv hned zkraje 5. minuty, to si olomoucký Mikúš vychutnal jak zkušeného obránce Blaťáka tak brankáře Kašíka a parádně poslal hosty k radosti početných fandů do vedení.

To ovšem Hanákům vydrželo rovných dvacet vteřin. Šťastný vystřelil od mantinelu, ránu zřejmě tečoval Podešva a dokonale zmátl brankáře Konráda, který puk našel za brankovou čárou.

V 17. minutě pak vystřelil od modré obránce Marušák, Šťastný clonil brankáři hostů – 2:1.

Ve druhé části hosté hodně zlobili a párkrát se musel zaskvět domácí strážce klece Kašík.

Rozhodnutí padlo v čase 43:15, Šťastný se dostal za beky Olomouckých a naprosto mazácky pokořil Konráda potřetí.

PSG Zlín – HC Olomouc 3:1.