Kotvanova gólová tečka. Zlín – Hradec Králové 3:2 v prodloužení

ZLÍN - To byl zase jednou nervák. Vyrovnaný duel zlínského PSG s Mountfieldem Hradec Králové rozhodl v přesilovce v 62. minutě, tedy v prodloužení, domácí Oldrich Kotvan.

Slovenský bek si najel na dokonalé Holíkovo vybídnutí a vypálil výborně chytajícímu krajanu Rybárovi v kleci hostů rybník.

Jinak tahali domácí od začátku za kratší konec provazu, když hosty poslal už v 5. minutě do vedení Nedvídek.

Domácí se dlouho trápili, až se na to nemohl dívat ve 28. minutě Bukarts. Proplul hostující obranou a neomylně zavěsil puk pod víko.

Zlínští Berani trkli hosty v 56. minutě a po pěkném Holíkově zásahu měli čárku na tři body.

Jenže chuť trvala pouhých devatenáct vteřin, Džerinš totiž využil zmatku ve zlínské obraně a srovnal.

Dva body za výhru 3:2 se ale počítají a v neděli by Zlínští neměli zaváhat na ledě Karlových Varů.