Otrokovice ocení nejlepší sportovce

OTROKOVICE - Vyjádřit uznání nejlepším sportovcům, sportovním kolektivům a trenérům města Otrokovice za rok 2016 přijdou představitelé města společně s významnými hosty v pátek 10. února 2017 do Otrokovické BESEDY. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí tamní radnice Romana Stehlíková.

Slavnostní večer nazvaný O sportovní slávě bude patřit otrokovickým sportovcům a jejich příznivcům.

„Otrokovice byly a jsou městem sportu. Sportovci šíří dobré jméno našeho města a za to se jim sluší poděkovat. Každý rok věnujeme jeden slavnostní večer právě jim a těší nás, že trenéři vychovávají další sportovní generace, se kterými se na této události osobně setkáváme,“ uvedl starosta města Jaroslav Budek.

„Ocenění je spojeno s předáním diplomu a finančního daru,“ sdělila Jana Válková, pracovnice odboru školství a kultury, Městského úřadu Otrokovice.

Slavnostním večerem provede sportovec a moderátor Aleš Valenta. I v letošním roce se návštěvníci dočkají čestných hostů, sportovních legend, Oldřicha a Pavla Svojanovského a Jana Smolíka. Součástí večera bude bohatý program v podobě show Honzy Webera, amatérské ukázky pole dance – Sky Gym Zlín, dále zazpívá veslařka Valentýna Solařová, která se zároveň pyšní i pěveckým titulem Otrokovický Goťák. Po ukončení oficiální části zahraje k tanci a posledu skupina Ká-Duet.

Vstupenku na tradiční vyhlášení nejlepších otrokovických sportovců lze zakoupit v předprodeji za 150 korun v budově Otrokovické BESEDY.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x