Druhé pololetí začíná. Za to první mají kuchařky samé jedničky

ZLÍN - To jsou teda věci. I kuchařky mohou dostat vysvědčení. A jak krásné. Se samými jedničkami. Jako ve zlínské 17. základní škole. Tam jejich chování, um i odbornost zcela originálně zhodnotili sami žáci.

Předmětů nebylo málo, celkem deset. Mimo jiné chuť jídel, zdravé stravování, ochota kuchařek, čerstvost surovin, spolupráce se žáky a další. Paní kuchařky si převzaly pololetní školní hodnocení žákovské rady s úsměvem, ale i s dojetím.

„Fakt nás to moc potěšilo, je to určitě povzbuzení, zlepšit to už nepůjde, když máme samé jedničky, ale udržet spokojenost, to bude těžké,“ říkala poté, co obdržela hodnocení své i svých děvčat, zdejší vedoucí školní jídelny Romana Jančíková.

V den vysvědčení navařily premiantky vepřového vrabce s bramborovým knedlíkem a se zelím a rizoto. Moc se jim povedla i výborná zeleninová polévka.

Zajímavá poznámka se objevila na výpisu z vysvědčení. Stojí za citaci: „Doporučujeme udělit pochvalu ředitele školy na konci školního roku ve formě finanční odměny.“

„Myslíme, že jsou to spravedlivé známky, na naše paní kuchařky je opravdu spoleh,“ shodli se na místě ředitel školy Zdeněk Mikoška i jeho zástupce Pavel Růžička.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’49633′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚1386‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚49633‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x