Novou zastupitelkou Meziříčí se stala Jindra Mikuláštíková

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Po rezignaci zastupitele a člena Rady města Valašské Meziříčí Pavla Pustějovského (ANO) zanikl jeho mandát a novou členkou Zastupitelstva města Valašské Meziříčí se k 24. lednu 2017 stala náhradnice z kandidátní listiny ANO Jindra Mikuláštíková. Ve čtvrtek 2. února složila slib členky zastupitelstva, informovala server Zlin.cz mluvčí meziříčské radnice Renata Votrubová.

Pavel Pustějovský odstoupil 23. ledna kvůli velkému pracovnímu zaneprázdnění z funkce radního i z funkce zastupitele. Jindra Mikuláštíková, která v současné době zastává post ředitelky Střední průmyslové školy stavební Valašské Meziříčí, složila ve čtvrtek slib tohoto znění: „Slibuji věrnost České republice. Slibuji na svou čest a svědomí, že svoji funkci budu vykonávat svědomitě, v zájmu města a jeho občanů a řídit se ústavou a zákony České republiky“. Poté Mikuláštíková stvrdila svůj slib a prohlášení podpisem.

„Chtěl bych poděkovat panu Pustějovskému za dosavadní práci pro město a popřát mu hodně pracovních i osobních úspěchů. Zároveň bych chtěl popřát nově zvolené člence zastupitelstva paní Jindře Mikuláštíkové mnoho sil a štěstí v nové funkci,“ řekl starosta Robert Stržínek.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x