Fandové se dočkali. Fotbalisté Zlína vezou bod z Liberce

LIBEREC - Žádná přehlídka fotbalové krásy to tedy na úvod jara nebyla, ale bod z hřiště Liberce, ten se vždycky počítá. Remíza 0:0 určitě víc trápí domácí a těší hosty.

V první půli Zlínští lépe kombinovali, měli míč pod kontrolou a kdoví, kdyby se Fantiš dokázal po centru Vukadinoviče lépe zorientovat.

„Druhý poločas jsme vyklidili střed hřiště a bylo to znát, domácí nás místy hodně zatlačili,“ konstatoval úplně trefně trenér Zlína Páník.

Gólová byla perfektní rána Potočného, zlínský gólman se vytáhl a míč stačil vyrazit.

Liberečtí byli asi nejblíže gólu v 67. minutě, brankář Dostál se ale zaskvěl i při Voltrově hlavičce.

Tlak soupeře ale dokázali hosté otupit dvojím střídáním, když se na hřišti objevili Holík a Kopečný.

V závěru docela pěkně hlavičkoval Holík, Důbravka v domácí brance ale příliš problémů neměl.

Zrodila se remíza 0:0.

„V Liberci se nebude snadno vyhrávat, bod proto bereme,“ dodal Páník.