Ve Zlíně startuje další ročník talentové soutěže Czechtalent

ZLÍN - Posledních pár dní zbývá do uzávěrky přihlášek do 22. ročníku talentové soutěže Czechtalent. Serveru Zlin.cz to za pořadatele uvedla Šárka Krejčířová.

Soutěž je určena zpěvačkám a zpěvákům do 25 let věku a zájemci mají možnost se do klání přihlásit už jen do konce měsíce března. Letos se Czechtalent koná už podvaadvacáté.

„Czechtalent pomohla nastartovat kariéru řadě známých jmen, jako jsou Dasha, Petr Bende, Markéta Poulíčková nebo třeba Tomáš Klus, který se letos zhostí role porotce i hosta večera,“ poznamenala Krejčířová.

Dne 22. dubna se představí koncertem ve zlínské Zelenáčově šopě semifinalisté a slavnostní vyhlášení vítězů se pak bude konat 20. května v Kongresovém centru ve Zlíně. Rozhodovat o nich bude tradičně odborná porota, například Petr Malásek, Eduard Krečmar, Miloš Skalka, Vašo Patejdl, Lída Nopová a další.

Zakladatelem a pořadatelem soutěže je Luděk Malár, který je ve světě populární hudby dobře znám a stál u zrodu úspěšných kariér například Tomáše Kluse, Mirky Miškechové, Dashy, Markéty Poulíčkové a dalších. „Mám radost, že i přesto, kolik u nás vzniklo komerčně úspěšných televizních pěveckých soutěží, se stále držíme. Každý rok se nám hlásí kolem 300 soutěžících,“ poznamenal Malár.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x