Zlín vyhlašuje soutěž o nejlepší květinovou výzdobu

ZLÍN – Zlín vyhlašuje další ročník soutěže nazvané Rozkvetlé město. Nejpozději do 13. dubna se může přihlásit každý obyvatel města pečující o květinovou výzdobu na předzahrádce, v okně nebo na balkóně, řekla serveru Zlin.cz Irena Orságová z tiskového centra zlínského magistrátu.

Jarní část soutěže se jmenuje Jaro v zahradě. „Snahu místních občanů o zkrášlování městského prostředí ocení vyhlašovatel u všech soutěžících. Ty nejlepší výzdoby pak vyhodnotí odborná komise,“ uvedla Orságová.

Přihlášky je potřeba zaslat nejpozději do 13. dubna prostřednictvím kupónu v Magazínu města Zlín, který je možné odevzdat v informačním středisku na radnici, nebo se přihlásit telefonicky na čísle 577 630 363, dále přes formulář na webu města www.zlin.eu a případně zasláním emailu na adresu kristynakralova@zlin.eu.

Přijetí elektronické přihlášky se odesílateli automaticky potvrdí. „Všichni účastníci soutěže Rozkvetlé město 2017 obdrží věcný dar, ale úsilí prvních tří výherců bude oceněno i finanční odměnou. Nejzdařilejší květinové výzdoby bude naše komise posuzovat v druhé polovině dubna. Zohlední především kompoziční uspořádání, vhodnost výsadby, harmonii barev a celkový dojem,“ vysvětlila koordinátorka soutěže Kristýna Králová.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x