Psycholožka v Uherském Brodě prozradí, jak lépe porozumět svým snům

UHERSKÝ BROD - Uherskobrodská Knihovna Františka Kožíka chystá na konec března zajímavou přednášku. Povede ji známá psycholožka Marta Helingerová a tentokrát se bude věnovat tématu snů. Serveru Zlin.cz to za uherskobrodskou radnici sdělila Eva Plášková.

Přednáška nese název Sny jako zdroj sebepoznání a uskuteční se ve čtvrtek 30. března v 9.30 hodin. „Akce je určena všem, kteří chtějí znát význam svých snů. S psycholožkou si mohou zájemci na toto téma povykládat v oddělení pro dospělé čtenáře,“ dodala Plášková. Vstupné na přednášku je 40 korun.

Marta Helingerová absolvovala výcvik v rogersovské psychoterapii, má několikaletou praxi na lince důvěry. Kromě práce s klienty také překládá a publikuje. Ve své terapeutické praxi se zabývá především osobními problémy (budování zdravého sebevědomí, práce s pocity viny a nejistoty), problémy ve vztazích, práci se sny, krizové intervenci a pomoci klientům účinně se bránit proti psychickému násilí a manipulaci v rámci rodiny, partnerství a v práci. Analýzou snů se zabývá už několik let.

 

--> --> --> --> -->