Otrokovice chystají na květen zápis dětí do školek

OTROKOVICE – Zápis dětí do mateřských škol chystají na květen Otrokovice. V šesti budovách se uskuteční 3. a 4. května, sdělila serveru Zlin.cz mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

Zápisy budou vždy od 10:00 do 16:00. „Ještě před zápisem mají rodiče i ostatní zájemci možnost navštívit Mateřskou školu Otrokovice v rámci Dnů otevřených dveří. Každému návštěvníkovi ochotně poskytneme všechny informace a zodpovíme případné dotazy,“ uvedla ředitelka školky Magda Zycháčková.

Dny otevřených dveří budou vždy od 9:30 do 11:00. V pondělí ho bude mít ZŠ Zahradní 1202 a 1139 a oddělení pro děti ve věku od jednoho do tří let. V úterý bude v MŠ Jana Žižky 1356 a MŠ Jožky Jabůrkové 1389, o den později v MŠ K. H. Máchy v Kvítkovicích 266 a v MŠ Hlavní 1159 a MŠ Hlavní 1160.

Za více než měsíc potom budou mít školky samotný zápis. „K němu je nutné přinést občanský průkaz a vyplněnou žádost o přijetí a přihlášku ke stravování. Tyto dokumenty jsou umístěny na internetových stránkách Mateřské školy Otrokovice www.mso.wz.cz a zároveň budou k dispozici na dnech otevřených dveří,“ doplnila Zycháčková.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x