Odloženým taškám na sedadlech zloděj ve Zlíně hned dvakrát neodolal

ZLÍN - Ve středu krátce před devátou hodinou ráno vnikl po rozbití zadního bočního okna prozatím neznámý pachatel do osobního vozidla Škoda Octavia V, které bylo zaparkované na ulici Zarámí.

Z auta zmizela pánská taška, která byla odložená na zadním sedadle. Uvnitř byla peněženka, doklady a platební karta. Škoda způsobená odcizením věcí a poškozením vozidla byla předběžně vyčíslena na více než čtyři tisíce korun.

Hodinu předtím, mezi sedmou a osmou hodinou ranní, ale o pár set metrů dál, na ulici Kvítková odcizil zřejmě tentýž zloděj ze zaparkovaného vozidla Škoda Octavia po rozbití pravého předního okna sportovní šedou tašku odloženou na předním sedadle. Celková škoda se opět vyšplhala na více než čtyři tisíce korun.

Zlínští policisté případy prověřují jako podezření z trestných činů krádež, neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a poškození cizí věci. Pokud vypátrají pachatele, hrozí mu v případě odsouzení až dvouletý trest odnětí svobody. Není vyloučeno, že má tentýž pachatel na svědomí i další krádeže z vozidel zaparkovaných ve Zlíně.

Vzhledem k tomu, že se k oběma krádežím došlo v centru Zlína v době, kdy se na obou místech nachází větší množství lidí, žádáme všechny, kteří si v inkriminované době všimli podezřelého muže oblečeného v tmavě modrém nebo šedém kabátu, vysokého asi 180 cm, ve věku 35 – 45 let, který se pohyboval kolem vozidel Škoda Octavia, ať už na ulici Kvítková nebo na ulici Zarámí, aby se ozvali na linku 158.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’61898′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚1460‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚61898‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x