EDUCO CUP 2017 – benefiční golfový turnaj

KOSTELEC - EDUCO pořádá 18.6. v Golf Club Lázně Kostelec benefiční golfový turnaj EDUCO CUP 2017.

Golfového turnaje se mohou účastnit registrovaní golfisté i nadšenci pro golf, kteří nejsou registrovanými hráči. Jak serveru Zlin.cz sdělila Mgr. Šárka Kovaříková, uzávěrka přihlášek je do půlnoci 16. června. Registraci je možné provést na www.cgf.cz, nebo na mail: kovarikova@ranapecezlin.cz. Výtěžek ze startovného půjde na zakoupení automobilu. Automobil zajistí, aby se poradkyně rané péče dostaly k rodinám s dětmi, které bydlí i v odlehlých místech našeho Zlínského kraje.

Akce bude zahájena v 9:30 hod a turnaj bude ukončen v 16 hod.. Vítězové turnaje budou odměněni krásnými a hodnotnými cenami našich partnerů. Více o turnaji se můžete dozvědět na: www.ranapecezlin.cz.

Děti s postižením jsou pro své rodiče radostí, současně péče o ně je mnohem náročnější než u zdravých dětí. Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s. odborně vede takové rodiny k tomu, aby se co nejrychleji zorientovaly v tak náročné situaci a byly schopné postupně dosáhnout u svých dětí co největšího možného rozvoje jejich schopností a dovedností. EDUCO je terénní sociální službou a v současné době pečuje o 100 rodin s postiženými dětmi ve Zlíně a okolí.

Činnost EDUCA můžete podpořit i Vy svým darem přes portál DARUJME.CZ (www.darujme.cz). Každý dar nám pomáhá k tomu, abychom rozšířili služby rané péče i pro další rodiny s dětmi, které odbornou pomoc potřebují.

 

--> --> --> --> -->