TRAGÉDIE: Na mladého muže se zřítil strop. Zemřel

PŘÍLEPY – Obrovskou tragédii vyšetřují od středečního dopoledne policisté v Přílepech na Kroměřížsku. Na mladého muže se při bourání hospodářské budovy zřítil strop. Záchranáři mu však již nedokázali pomoci.

Tyto Vánoce rozhodně nebudou pro rodinu devětadvacetiletého muže veselé a už vůbec ne šťastné. Jenom čtyři dny před Štědrým dnem přišli o svého blízkého člověka. Celá tragédie se odehrála ve středu 20. prosince krátce před jedenáctou dopoledne. Muž pracoval na rekonstrukci rodinného domu, kde boural hospodářskou budovu. „Bohužel během těchto prací se na něj zřítil strop,“ konstatovala mluvčí kroměřížské policie Simona Kyšnerová.

Těžce zraněnému muži ihned lidé přivolali pomoc. Na místo dorazili i hasiči. „Ti ihned po příjezdu na místo muže ze sutin vyprostili a předali jej posádce zdravotnické záchranné služby,“ popsala mluvčí zlínských krajských hasičů Lucie Javoříková. Zdravotníci mu však již přes veškerou snahu nedokázali pomoci. Jeho zranění byla natolik těžká, že se neslučovala se životem.

Rekonstrukci domu prováděla stavební firma a muž tam u nich byl na brigádě. Kriminalisté proto celý případ prošetřují. „Mimo to zjišťujeme, zda nebyla porušena bezpečnost práce,“ dodala policejní mluvčí.

--> --> --> --> -->