Už popatnácté budou v rámci ankety Salvator oceněni lidé za své hrdinské skutky

ZLÍNSKÝ KRAJ - S příchodem nového roku odstartovalo nominační období projektu zlínských vysokoškoláků Salvator 2017 - Cena hejtmana Zlínského kraje, v rámci kterého se dočkají pocty vybraní lidé, kteří se v uplynulém roce zasloužili o nějaký hrdinský čin. Server Zlin.cz o tom informovala PR manažerka projektu Tereza Ibrová.

Organizátoři projektu přijímají nominace na hrdiny do 20. ledna. Hrdinou se může stát kdokoliv z řad veřejnosti, dospělý, dítě i organizace. Veřejnost může hrdiny nominovat prostřednictvím online formuláře, který je k dispozici na webových stránkách projektu, nebo osobně tím, že vhodí vyplněný formulář do některého z nominačních boxů rozmístěných po Zlíně.

„Cena Salvator – Cena hejtmana Zlínského kraje je poděkováním všem, kdo se svými činy zasloužili o záchranu života, zdraví či majetku. Hledáme ve Zlínském kraji občany, děti, projekty a dárce, kteří svými skutky překračují hranice všedního. Snažíme se upozornit na činy, na kterých záleží, a šířit tak hrdinské příběhy Ceny Salvator dál. Celá akce je od svého počátku v organizačních rukou studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati za finanční podpory Zlínského kraje. Letos veřejnosti představí své vítěze již popatnácté,“ řekla k projektu Tereza Ibrová.

Nominovat lze hrdiny do tří různých kategorií, a to Občan, Dítě a Projekty. Kategorie Občan zahrnuje fyzické osoby starší 18 let, kteří bydlí nebo pracují ve Zlínském kraji. Kategorie Dítě je určena malým hrdinům do 18 let ze Zlínského kraje a do kategorie Projekt je možné nominovat například neziskové či občanské sdružení ze Zlínského kraje, jež ve svém volném čase jakýmkoliv způsobem pomáhají lidem.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x