Zlínští hrdinové převezmou Ceny Salvator

ZLÍN – Večer plný hrdinských činů se kvapem blíží. Ve středu 21. března, při příležitosti oslavy statečnosti občanů Zlínského kraje, proběhne dobročinný koncert, který odhalí jména vítězů Cen Salvator, informoval server Zlin.cz jeden z pořadatelů akce Patrik Tomšů.

Slavnostní večer se uskuteční v malém sále Kongresového centra ve Zlíně od 18 hodin. Březnová slavnost odhalí, kdo z nominovaných získá cenu v jednotlivých kategoriích. Široká veřejnost rozhodla hlasováním a zvolila nejstatečnější občany a děti a ten nejzáslužnější z projektů. Zatímco vítěz v kategorii Dárce je již znám, veřejnost si na jeho jméno musí počkat do slavnostního večera. Poslední kategorií je Cena Zlínského deníku, jejíž vítěz je vybrán generálním mediálním partnerem projektu, Zlínským deníkem.

Oproti předešlému ročníku se cena zaměřila především na oceňování občanů Zlínského kraje, tudíž byla zrušena kategorie Profesionálové oceňující složky integrovaného záchranného systému. Avšak poslání ocenění nijak nemění a za doprovodu kapely Vesna si výjimečný večer užijí jak nominovaní, tak i jejich blízcí. Vše zpestří i moderátorka Tereza Tobiášová, která bude slavnostním večerem provázet.

Cena Salvator je oceněním udělovaným již od roku 2003. Cílem projektu je poukázat na činy, které pomáhají a zachraňují životy. Celá akce je od svého počátku v organizačních rukou studentů Univerzity Tomáše Bati za finanční podpory Zlínského kraje. Více informací o projektu a soutěžních kategoriích lze najít u nominačních boxů a na webu akce.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x