Prštenské pivní slavnosti nabídnou mok i pro bezlepkáře

ZLÍN - Ve zlínské části Prštné se nadcházející víkend uskuteční pivní slavnosti. Na výběr bude z desítek druhů piva a na své si přijdou i lidé, kteří musejí dodržovat bezlepkovou dietu, serveru Zlin.cz to uvedla za zlínskou radnici Irena Orságová.

Pivní slavnosti mají ve zlínské části Prštné už tradici, letos se uskuteční v pořadí osmý ročník. Prštenské slavnosti piva se tu uskuteční v režii místní hasiči.

„Akce se uskuteční v sobotu 21. července od 13.00 hodin v ulici Náves v Prštném. Pro návštěvníky se bude točit 44 druhů piva včetně Cideru a pro osoby, které musejí dodržovat bezlepkovou dietu, i pivo bezlepkové,“ poznamenala Irena Orságová.

Na slavnostech nebudou chybět ani stánky s občerstvením, kávou a zmrzlinou, pro děti budou připraveny atrakce v podobě kolotočů a nafukovacího skákacího hradu. „Dobrou zprávou je, že se pivní slavnosti uskuteční i v případě deštivého počasí. Vstup je zdarma,“ poznamenala Orságová.

Součástí slavností je také 4. ročník Letního turnaje kolové. Sportovní klání začíná o hodinu dříve, tedy v pravé poledne, a to v místní sokolovně.

 

-->
×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x