Před očima řidiče požár pohltil vozidlo

KROMĚŘÍŽSKO - Pět minut po osmé hodině ranní vyjížděla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Kroměříž a dobrovolná jednotka z Kroměříže k hlášenému požáru osobního vozidla na sjezdu ve směru na Hulín na Kroměřížsku.

Po příjezdu na místo velitel zásahu průzkumem potvrdil rozsáhlý požár osobního vozidla tovární značky Renault. Hasiči ihned nasadili dva hasební proudy a během pár minut měli požár pod kontrolou a velitel zásahu vyhlásil lokalizaci. Celá událost se obešla bez zranění. Požárem byla poškozena i komunikace, na které byla škoda vyčíslena na pět tisíc korun.

Na místo se dostavil vyšetřovatel hasičů. Ten po ohledání vozidla stanovil příčinu vzniku požáru na technickou závadu v motorovém prostoru. Celkovou škodu na vozidle si majitel vyčíslil na padesát tisíc korun.

Nakonec hasiči provedli úklid komunikace a vrátili se zpět na svou stanici. Odtah vozidla si zajistil majitel vozu.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’159419′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2137‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚159419‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x