Otrokovický Senior získal dvě prestižní ocenění

OTROKOVICE - Otrokovický Senior získal v Praze Cenu kvality v sociální péči,  to v kategorii Poskytovatelé sociálních služeb - pobytové služby pro seniory. Do Otrokovic pak putovala i Cena sympatie, kterou si odnesla vedoucí Senioru C Věra Berková, serveru Zlin.cz to řekla mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

Soutěž o nejlepšího poskytovatele sociálních služeb v České republice – Cenu kvality v sociální péči – pořádá redakce časopisu Péče o seniory ve spolupráci s Radou kvality ČR. Záměrem ocenění je každoročně hledat, podporovat a morálně ohodnotit ty jednotlivce a instituce, kteří v této náročné době vytvářejí komfortní prostředí a stabilní zázemí pro uživatele svého zařízení sociální péče a svým přístupem k práci potvrzují, že kvalita je především v profesionalitě a osobním přístupu. Projekt se stal Strategickým projektem Národního programu podpory kvality v ČR a získal tím nejvyšší možný kredit v aktivitách národní politiky kvality.

Letos získal tuto prestižní Cenu kvality Senior Otrokovice, a to v kategorii Poskytovatelé sociálních služeb – pobytové služby pro seniory. Slavnostní finále se uskutečnilo v prostorách Rytířského sálu Senátu Parlamentu ČR. Nezůstalo pouze u jednoho ocenění a Věra Berková – vedoucí Senioru C a metodička organizace – si odnesla i Cenu sympatie, tedy ocenění za výjimečnost a excelenci. V této kategorii se hodnotí to, co dělá daného pracovníka sociálních služeb jedinečným a oblíbeným. Každoročně porota vybírá z nominací napříč všemi službami i profesemi v nich zastoupenými.

„Je jistě na místě poděkovat všem zaměstnancům Senioru Otrokovice za jejich kvalitní a nadstandardně poskytovanou péči. Jenom díky nim jsme se dostali v silné konkurenci mezi nejlepší a můžeme byt hrdí na toto ocenění. Velký dík patří i našemu zřizovateli, městu Otrokovice, díky jehož podpoře a záštitě může organizace dlouhodobě svoje služby takto velkoryse poskytovat,“ uvedla ředitelka Senioru Aranka Pekárková Medková.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x