4 Nejlepší sportovní akce tento týden ve Zlínském kraji

ZLÍNSKÝ KRAJ - Poslední listopadový týden se můžete těšit na sportovní akce spíše z atletické oblasti, ale na své si tentokrát přijdou i děti. Běh na 2 míle, lukostřelecká Mikulášská taškařice, Drápačka ve Valašském Meziříčí nebo turistická výprava na tajemný Klimentek. Čekají vás hokejové zápasy i kuželkový turnaj.

Pokud se vaše děti věnují lezení po lezecké stěně, mohou zavítat ve čtvrtek 29. 11. na lezecké závody s názvem Drápačka. Ta se uskuteční ve Valašském Meziříčí v malé tělocvičně ZŠ Šafaříkova. Závodit se bude od 12 do 15 hodin, soutěžit se bude v šesti kategoriích, tři dívčí a tři chlapecké, rozdělených podle tříd od 2. až po 9. Akce je organizována ve spolupráci Klubu přátel ZŠ Šafaříkova, ZŠ Šafaříkova a Střediskem volného času Domeček.

V sobotu 1. 12. se v Chvalčově pod Hostýnem v penzionu Ovčárna uskuteční lukostřelecká Mikulášská taškařice. Jedná se o Zimní ligu 3. kola v lukostřelbě. Akce je pořádána Lukostřeleckým klubem 3D Mrlínek, zahájení bude od 12.00. Střílet se bude podle pravidel World Archery.

A opět se můžete v sobotu těšit na další Běh na 2 míle, který se uskuteční ve Zlíně-Přílukách. Závod o celkové délce 3,2 km je určitě pro celou veřejnost. Registrace závodníků bude od 8.30, start od 9.00. Děti mohou zvolit trasu kratší o délce 800 m.

Pokud bude přát počasí a nebude hrozit žádná sněhová vánice, můžete vyrazit společně s Klubem českých turistů Zlín v neděli 2. 12. na výpravu s názvem Na tajemný Klimentek. Sice to nebude po valašských kopcích, ale bude se vyjíždět ze Zlínského autobusového nádraží a cílem bude Kyjovsko. Trasa o délce 17 km povede přes Staré Hutě, Svatý Kliment, Koryčanskou cestu a konec bude v Bohuslavicích u Kyjova.

Kam na hokej:

Zlín

  • Pátek 30. 11., 23. kolo Extraligy, PSG Berani Zlín – Piráti Chomutov 173, Zimní stadion Luďka Čejky, od 17.30

Vsetín

  • Středa 28. listopadu, 29. kolo Chance liga, VHK ROBE Vsetín – HC ZUBR Přerov, Zimní stadion Na Lapači, od 17.30

Valašské Meziříčí

  • Středa 28. 11., 21. kolo II. liga – Jih a Východ, HC Bobři Valašské Meziříčí – HC Tatra Kopřivnice, od 18.00

Kam na kuželky:

Vsetín

  • Sobota 1. 12. Krajský přebor Zlínského kraje 2018-19, TJ Zbrojovka Vsetín C – KC Zlín C, od 10.00
  • Sobota 1. 12. Krajský přebor Zlínského kraje 2018-19, Sport centrum Bylnice A – TJ Zbrojovka Vsetín, od 17.00

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x