Hasiči po nehodě vyprošťovali řidiče vozidla

VIZOVICE - Profesionální hasiči ze stanice Zlín a dobrovolní hasiči z Vizovic byli dnes osm minut před polednem vysláni krajským operačním střediskem k hlášené dopravní nehodě, která se stala na hlavním tahu ve Vizovicích.

Po příjezdu na místo velitel zásahu potvrdil dopravní nehodu osobního vozidla a dodávky. V osobním autě cestoval starší řidič, který po nehodě zůstal zaklíněn uvnitř vozu. Hasiči během pár minut muže vyprostili a předali do péče záchranářů. Ve druhém vozidle cestovaly dvě osoby, které vyvázly bez zranění. Dále hasiči u vozidel provedli protipožární opatření a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny.

Šetření příčiny nehody si převzali dopravní policisté.

Po dobu zásahu složek IZS byla komunikace obousměrně uzavřena, což velmi komplikovalo dopravu mezi Zlínem a Vizovicemi a v místě nehody se tvořily dlouhé kolony aut. Jakmile to bylo možné, byl provoz v místě nehody pouštěn kyvadlově.

Po odvezení rozbitých vozidel odtahovou službou hasiči odstranili použitý sorbent a komunikaci uklidili od střepů a úlomků z vozidel. Komunikace byla opět plně průjezdná a hasiči se mohli vrátit zpět na svou stanici.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’162344′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2184‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚162344‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x