Někdo v noci vykradl trafiku

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Cigarety, tabák a zapalovače. To jsou věci, které si v noci na uplynulou sobotu odnesl z trafiky v Uherském Hradišti neznámý zloděj, informovala server Zlin.cz policejní mluvčí Milena Šabatová.

Po zatím neznámém pachateli, který se v noci na sobotu 24. listopadu vloupal do trafiky v Uherském Hradišti, pátrají uherskohradišťští policisté.

Událost se stala v ulici Štěpnická. „Zloděj pod rouškou tmy vypáčil vchodové dveře, tím si zajistil přístupovou cestu. Z obchodu pak ukradl velké množství krabiček cigaret různých značek, tabáku a zapalovačů,“ popsala Šabatová. Dodala, že zloděj svým jednáním způsobil majiteli prodejny škodu, která je vyčíslena na bezmála 175 tisíc korun.

„Pachatel je nyní podezřelý z trestného činu krádež, za což mu po dopadení hrozí až pětileté vězení,“ uvedla policejní mluvčí.

Zároveň požádala veřejnost o spolupráci při hledání zloděje či zlodějů. „Pokud si někdo všiml podezřelých osob, které se v uvedenou dobu pohybovaly v okolí trafiky, nechť své poznatky sdělí na nejbližším policejním oddělení,“ vzkázala veřejnosti policistka.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x