Před Obchodním domem Zlín bude Vánoční ulička

ZLÍN – Ve Zlíně vznikne další místo, kde se mohou lidé naladit na vánoční atmosféru a setkat se s přáteli u punče, čaje a ochutnávky nejrůznějších pochutin. Serveru Zlin.cz o tom řekla mluvčí obchodního domu Martina Žáčková.

Před Obchodním domem Zlín, který před necelým měsícem po rekonstrukci opět zahájil provoz, se v neděli 2. prosince otevře Vánoční ulička s řadou stánků pro navození sváteční pohody.
Návštěvníci se zde mohou těšit na vánoční alko i nealko nápoje včetně oblíbeného turbomoštu, občerstvení v podobě grilovaného oštěpku, palačinek, lívanců a burgerů i s účastí populárního food trucku a různé zajímavé produkty k ochutnání i zakoupení s sebou od marmelád, sirupů, moštů či mléčného karamelu přes sýrové produkty až po masné výrobky.

Atmosféru podtrhnou ohňové koše, v příštím týdnu přibyde i nazdobený vánoční strom. Vánoční ulička bude otevřena každý den od 11 do 20 hodin a to až do 23. prosince.

„Nejde o vánoční trhy v tradiční podobě, v jaké si je Zlíňané během minulých let oblíbili na náměstí Míru u radnice. Nesnažíme se jim konkurovat, naopak chceme tuto nabídku doplnit o nové místo pro setkávání v předvánočním období, v klidnějším a komornějším duchu,“ informovala Žáčková.

Kromě Vánoční uličky chystá Obchodní dům na 12. prosince ještě speciální program ke slavnostnímu otevření.

Známá zlínská dominanta byla vybudována firmou Baťa a otevřena symbolicky rovněž před Vánoci v roce 1931. V uplynulých šestnácti měsících prošla budova zdařilou rekonstrukcí, která jí mimo jiné vrátila původní vzhled včetně originálního členění oken

Postupné oživování Obchodního domu Zlín začalo v pátek 9. listopadu otevřením dvoupodlažní obchodní pasáže, v níž postupně přibývají další nové podniky. V minulých dnech byla otevřena pivnice Budvarka, v příštím týdnu zahájí provoz La Formaggeria a v polovině prosince se očekává start Bistrotéky Valachy. Čtyři poschodí nad obchodní pasáží si pronajala společnost HP TRONIC, která sem po novém roce přesune své sídlo. Zcela nahoře má v budoucnu vzniknout ještě spa centrum, zážitková restaurace a hotel.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x