Loučení s Letnou. Přijede mistrovská Plzeň

ZLÍN - Výprask a nedobrý výkon z Jablonce museli hodit co nejrychleji za hlavu. Vysokou porážku 0:4 si určitě vyříkali, na tréninku už byli zase správně nažhaveni. Fotbalisty Fastavu Zlín čeká v pátek mistr z Plzně a to bude zajímavé loučení. Pro letošek s vlastním stadionem.

Na konci tréninku si do branky stoupl Ota Novák. A trenér brankářů ukazoval, že je pořád hodně kvalitním gólmanem. Ať na něho pálili ze dvaceti metrů a to beze zdi mnozí vyhlášení střelci, neměli prakticky nárok.

„A to jsem ještě chyboval při jedné z mála gólových tref, nu aspoň má Zoran Gajič důvod k optimismu,“ glosoval Novák své vystoupení.

Jean – David Beuaguel pálil spíše při zemi. Úspěšný ale tentokrát při vlnění sítě nebyl. Šestadvacetiletý mladý muž dobře ví, že ho proti Plzni čeká specifický zápas.

„Nezlobte se, nebudu se o něm bavit, až po skončení,“ vysvětluje pochopitelnou věc.

Pokud tedy nastoupí – a pravděpodobné je to hodně – bude hrát za Zlín, ale paradoxně proti svému novému klubu.
Fastav má s útočníky poněkud problém, zcela fit a připraveni naskočit ještě nejsou Železník, Jakubov a Poznar. Posledně jmenovaný je ostatně kmenovým hráčem Viktorie a nastoupit by nemohl.

„Těším se, že ještě stihneme samotný závěr podzimu v Teplicích,“ povídá i za kamaráda Železníka.

„To, že by „Bogi“ hrál tak trochu proti svým, bereme jako normální fakt, zatím je našim hráčem a je profík, takže bych to dál nijak neřešil,“ komentuje zajímavou situaci sportovní ředitel Zdeněk Grygera.

Kdo nenastoupí určitě je „osádrovaný“ Josef Hnaníček, ten se zranil víceméně sám už brzy po začátku smolného utkání v Jablonci. „Kotník je vymknutý, ale sádru bych měl mít jen pár dnů,“ glosuje další zranění v kádru spolehlivý fotbalista.

Loučení se zatím úspěšným fotbalovým podzimem je do Zlína připraveno na pátek, rozhodčí Lerch pískne do píšťalky poprvé v 18.00.

„Neproseďte zápas u televize, potřebujeme vás přímo na stadionu, hraje u nás mistr,“ vzkazují zlínští fotbalisté.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x