Policie hledá jednačtyřicetiletou ženu z Kroměříže

KROMĚŘÍŽ – Policie žádá veřejnost při hledání jednačtyřicetileté Andry Hagenové z Kroměříže. Rodina ji už několik dní pohřešuje, sdělila serveru Zlin.cz policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

„Žena odešla z místa trvalého bydliště v úterý 4. prosince s tím, že jde k lékaři. Domů se však nevrátila a od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu. Mobilní telefon má nedostupný,“ uvedla policejní mluvčí. Dodala, že se u Hagenové nejedná o první případ pohřešování.

Andrea Hagenová je podle policie158 centimetrů vysoká, silnější postavy. Má černé polodlouhé vlasy a zelené oči. Oblečena byla do tmavě vínové zimní bundy s kapucí, černých elastických kalhot, bílého dlouhého svetru a modrého roláku. Na nohou měla kotníkové boty s kožešinovým lemem.

Informace o ní mohou lidé poskytnout na kterémkoliv obvodním oddělení Policie ČR nebo na bezplatné lince 158.

„Prověřili jsme zdravotnická zařízení, nádraží, restaurace a další místa, kde se shromažďují lidé. Oslovili jsme také rodinné příslušníky, její sousedy a známé. Bohužel o ní nikdo neví. Vzhledem k tomu, že se jedná o osobu, která je lehce ovlivnitelná a manipulovatelná, má o ni rodina velký strach,“ řekla mluvčí Kyšnerová.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x