KAM ZA SPORTEM: Šipky, karty i výprava za betlémem

ZLÍNSKÝ KRAJ - Aktivní odpočinek je přesně to, co tento týden oceníte. Protáhněte se na ledě, zkuste svou mušku v šipkách či třeba štěstěnu v mariáši. Kde? Čtěte níže…

OPEN TURNAJ ČŠO  ve steelových šipkách jednotlivců pořádá klub Black Panthers v baru Chopper na Jižních Svazích ve Zlíně tři po sobě jdoucí středy počínaje 12. prosincem. Prezence začíná vždy v 17.30, samotný turnaj přesně v šest. 

Na procházku s krásným cílem zve Klub českých turistů ve Zlíně. Nenáročný výlet nabídne v sobotu 15. prosince návštěvu výstavy betlémů v Kojetíně v galerii na Masarykové náměstí. Exponáty na výstavu zapůjčili občané Kojetína a městský depozitář, k vidění bude během vycházky také morový sloup, kostel Narození Panny Marie, židovská synagoga a historický hřbitov. Odjezd z ČD Otrokovice v  8.14 přes Hulín do Kojetína (8.49). Vede Jiří Tomáš.

KUDY CUP 2018 – tak se jmenuje halový turnaj fotbalových přípravek. Koná se v sobotu od 8.30 ve sportovní hale v Bojkovicích za účasti Honzy Webera – několikanásobného mistra světa, Evropy a ČR ve freestyle fotbalu a footbagu.

Na Mariášový turnaj láká obec Žlutava. Karetní klání vypukne v neděli 16. prosince od 13 hodin v místním hostinci.

Bruslení veřejnosti:

Vsetín

  • Sobota 15.30-17.00

Kroměříž

  • Neděle 12.00-13.15

Uherské Hradiště

  • Neděle 15.45-17.00

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x