Zlín bude lákat turisty na veletrzích v Česku, na Slovensku i v Polsku

ZLÍN - Město Zlín opět míří na veletrhy cestovního ruchu, turisty budou zástupci radnice lákat jak v Česku, tak na Slovensku nebo v Polsku.

Během příštího roku se bude město Zlín prezentovat na sedmi veletrzích cestovního ruchu. Pět z nich se uskuteční na území České republiky, jeden na Slovensku a jeden v Polsku.

„Veletrhy patří mezi důležité typy prostředků podpory cestovního ruchu. Navštěvují je nejenom potencionální turisté, ale také třeba zástupci cestovních kanceláří. Všem máme co nabídnout, od unikátní funkcionalisté architektury přes nádhernou zoologickou zahradu po jedinečnou a pestrou gastronomii, ve které se projevuje vliv regionů Slovácka, Valašska a Hané,“ sdělila Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu zlínského magistrátu.

Na veletrzích cestovního ruchu se město dlouhodobě prezentuje za podpory Centrály cestovního ruchu Východní Moravy (CCRVM). Spolupracovat s touto krajskou organizací bude i v letošním roce. Jeho prezentace na veletrzích se proto uskuteční v expozici Zlínského kraje. CCRVM bude také město Zlín propagovat i na řadě dalších veletrhů, pro které radnice dodá potřebné materiály.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x