Policie pátrá po muži, který rozbil čelní sklo trolejbusu

ZLÍN - Zlínští policisté pátrají po muži, který v pátek 16. listopadu v 17.20 hodin na konečné stanici trolejbusu č. 4 ve Zlíně – Prštném rozbil čelní sklo trolejbusu a způsobil tím škodu za více než 13 tisíc korun. Serveru Zlin.cz to uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Policisté případ šetří jako trestný čin poškození cizí věci, za což pachateli v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Řidič trolejbusu vyjížděl z Vršavy a na točnu trolejbusu ve zlínské části Prštné přijel v 17.20 hodin. Poté, co vystoupili a zároveň nastoupili cestující, jeden z těch, kteří vystoupili, vkročil nečekaně před trolejbus. Řidič zabrzdil, ale muž stojící před trolejbusem nečekaně utrhl přední stěrač a udeřil jím do čelního skla, které rozbil. Poté odešel.

„Žádáme cestující z trolejbusu č. 4, kteří v pátek 16. listopadu v 17.20 hodin nastupovali nebo vystupovali na točně trolejbusu ve Zlíně na sídlišti Podhoří a viděli muže, který poškodil sklo trolejbusu, aby se ozvali na linku tísňového volání policie – 158. Mělo by se jednat o muže ve věku kolem 35 let, štíhlé postavy, který měl na sobě oblečenou bundu a rifle,“ upřesnila Monika Kozumplíková.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x