Otrokovičtí zastupitelé posvětili kompetence místostarostky

OTROKOVICE - Město Otrokovice navenek zastupuje starosta a stojí v čele městského úřadu. Některé kompetence ale může starosta svěřit místostarostce, uvedla pro server Zlin.cz mluvčí radnice Romana Stehlíková.

Zastupitelstvo města Otrokovice rozhodlo na svém druhém zasedání, které se uskutečnilo ve čtvrtek 13. prosince 2018, o oblastech, které povede v následujícím čtyřletém období místostarostka Hana Večerková.

Otrokovická místostarostka bude mít na starosti oblast dopravy, využívání informačních technologií, oblast sportu, propagace a prezentace města a oblast správy majetku města. Dále bude spolupracovat s výbory Zastupitelstva města Otrokovice a komisemi Rady města Otrokovice a zajišťovat kontakt mezi nimi a jinými orgány města, včetně překládání návrhu na změny jejich složení. Hana Večerková byla dále zastupitelstvem stanovena určenou zastupitelkou ve věcech územního plánování podle stavebního zákona.

„Díky dlouholeté práci na magistrátu ve Zlíně mám určitou představu o fungování města a svěřené kompetence pro mě nejsou neznámé. Především oblast dopravy je mi blízká z mého předchozího působení, v každém případě se těším na novou práci a na nové zkušenosti,“ uvedla místostarostka města Hana Večerková.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x