Při nehodě osobního vozu v Jarošově byl zraněn řidič

JAROŠOV - Po třetí hodině odpoledne přijalo krajské operační středisko hasičů informaci o vážné dopravní nehodě osobního automobilu v Uherském Hradišti – Jarošově. K události okamžitě vyrazila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Uherské Hradiště.

Po příjezdu k místu nehody bylo průzkumem zjištěno, že řidič se svým vozem Peugeot jel ve směru od Bílovic do Uherského Hradiště a havaroval mimo komunikaci. Zraněného řidiče v bezvědomí vytáhli z vozu svědkové události. Hasiči si jej převzali do své péče a do příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby mu poskytli první předlékařskou pomoc.

Jakmile byl zraněný řidič odvezen do nemocnice, zajistili hasiči na velmi frekventované komunikaci hlavně řízení dopravy. Vrak vozidla byl zabezpečen proti nebezpečí vzniku požáru a byl zkontrolován únik provozních kapalin. Protože zde nehrozilo další nebezpečí, asi po hodině a půl zásahu se jednotka vrátila zpět na svou základnu.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’162709′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2207‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚162709‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x