DOPRAVNÍ INFORMACE: Většina uzavírek na Zlínsku do Vánoc skončí

ZLÍNSKO - Pokud vyrážíte na předvánoční nákupy po různých koutech Zlínska, pak Vám jistě přijde vhod naše aktuální dopravní zpravodajství.

Ulevilo se řidičům v Holešově, průtah mezi křižovatkou s Tovární ulicí a autobusovým nádražím ve směru od Bystřice pod Hostýnem je opět průjezdný.  

Stejně tak byly na I/55 před Otrokovicemi dokončeny práce na opravě mostu přes trať ČD Přerov – Břeclav.  

V Otrokovicích se na komunikaci  I/55 opravuje most přes Dřevnici, ev. č. 55-030. Řidiče tak může zbrzdit až do 21. prosince částečná uzávěra. Místní provoz je řešen dopravním značením.  

Do Vánoc bude dokončena i oprava propustku 35-815 P na silnici I/35 v katastru obce Zubří. Na místě jsou zúžené jízdní pruhy, obousměrný provoz je však zachován.  Propustek na téže silnici se opravuje rovněž v katastru obce Zašová, i tam je zachovaný obousměrný provoz při zúžení jízdních pruhů se snížením rychlosti. Obě tato dopravní omezení skončí 22. prosince.  

Havarijní stav vozovky si vynutil uzavírku v Záříčí, v úseku od Vlkoše před křiž. s III/4349. Rekonstrukce se připravuje, do té doby je vedena objízdná trasa přes Kyselovice, Chropyni a Záříčí.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x