Jeden bod s Třincem. Zlín prohrál v prodloužení 2:3

ZLÍN - Je tento bod pro Berany hodně nebo málo? Jak se to vezme. Ve Zlíně načínal druhou polovinu základní části hokejové extraligy lídr z Třince. Tedy favorit. Ten pár minut před koncem o gól vedl. A tak se zdá, že by bod pro domácí po porážce 2:3 v prodloužení mohl být dobrý.

Jenže na druhou stranu Zlíňané v utkání 27. kola docela dlouho vedli, když se na začátku 25. minuty trefil Nosek.

Až v poslední minutě druhé části hosté srovnali, stačilo třeba vyhodit šťastně puk a dohrát třetinu s čistým štítem. Jenže Růžička si lebedil, vyrovnal a doklouzal přitom stejně jako puk za Sedláčkova záda přímo do branky.

S domácími to po Gernátově brance po velmi pěkné, rychlé akci Ocelářů z 50. minuty vypadalo nedobře.

Vzmach ale dokonal při přesilovce v 54. minutě svým premiérovým zlínským gólem Lakatoš.

Rychlý bruslař měl velkou šanci v prodloužení, neproměnil, zato z protiútoku se podruhé v zajímavém zápase trefil třinecký Martin Růžička a radost putovala do šatny hostů.

Tohle byl zápas na bod a půl pro každého z týmů.

PSG Berani Zlín – Oceláři Třinec 2:3.