Holešov o víkendu zahájí zámecké bruslení

HOLEŠOV - Zámecké kluziště v Holešově se o víkendu otevře veřejnosti. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí Městského kulturního střediska Dana Podhajská.

Oficiálně se začne na kluzišti bruslit v sobotu 22. prosince v 10 hodin a bude dále otevřeno s přestávkou mezi 14. a 15. hodinou až do osmi večer. Město Holešov ve spolupráci se Střediskem volného času TYMY Holešov připravuje na neděli 23. prosince odpoledne slavnostní zahájení v podobě šmoulího reje.

Od Štědrého dne do Nového roku bude platit speciální vánoční otevírací doba – v zámecké zahradě se bude bruslit denně, dokonce i na Štědrý den, Silvestr a Nový rok.

Provoz kluziště o rozměrech 15 x 30 m s velmi dobrým zázemím pro návštěvníky poběží i tuto zimu ve standardním režimu, na který je veřejnost zvyklá. Také po Novém roce bude ledová plocha otevřena denně minimálně do konce února. Školy a veřejnost si plochu mohou i pronajímat. K dispozici je připravena půjčovna bruslí i občerstvení s horkými nápoji.

Bruslení v zámeckém parku v Holešově se koná již třetí sezonu a o tuto zimní radovánku v atraktivním prostředí je velký zájem. Přijíždějí bruslaři z celého Zlínského kraje.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x