Stavbu cyklostezky čeká zimní přestávka

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Práce, které byly na letošní rok při stavbě nové cyklostezky z Valašských Klobouk směrem na Brumov-Bylnici plánovány, jsou završeny. Pokračovat se bude až po zimní přestávce, serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí města Lenka Zvonková.

Úsek od zahrádkářské kolonie po hranici katastrů měst Valašské Klobouky a Brumov-Bylnice má položenou finální vrstvu asfaltového povrchu, dokončen je most přes Klobučku a v areálu zahrádek se zároveň pokročilo se stavbou opěrných zdí, schodů a oplocení. Nyní tedy následuje nutná zimní technologická přestávka a podle klimatických podmínek se příští rok na jaře naváže poslední etapou.

„Jakmile počasí dovolí, bude se pracovat na modelaci a úpravách terénu v okolí hotové cyklostezky. V úseku zahrádkářského areálu budou v jarních měsících dokončeny opěrné zdi a oplocení soukromých pozemků. Teprve poté bude možné položit asfaltový povrch i v této části cyklotrasy a v úseku příjezdové komunikace směrem od ulice Brumovská,“ sdělila starostka Eliška Olšáková.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x