Novoroční koncert pod taktovkou André Rieu chystá hradišťská Hvězda

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Po úspěšném přenosu koncertu z Maastrichtu přinese král waltzu André Rieu a jeho Johann Strauss Orchestra milionům fanoušku po celém světě svůj Novoroční koncert, nahraný živě v australském Sydney. Užijí si ho i návštěvníci uherskohradišťského kina Hvězda.

Do kin tento magický večer hudby a tance se soprány světové úrovně, platinovými tenory a spoustou překvapení dorazí jen o pár dnů později. Diváci budou moci vstoupit do zákulisí a vyslechnout rozhovory s Andrém a jeho speciálními hosty. Kino Hvězda Uherské Hradiště program nabídne v sobotu 5. ledna v 18 hodin.

Majestátní budova Sydney Town Hall propůjčí koncertu překrásnou a vzrušující atmosféru. Andrého doprovodí jeho milovaný Orchestr Johanna Strausse, se kterým vystupuje již více než 30 let.

Repertoár bude složen z těch nejkrásnějších hitů klasické i populární hudby. „Jsem nesmírně potěšen, že jsem mohl vystoupit v historické budově radnice v Sydney. Zároveň je úžasné, že se o koncert mohu podělit také s diváky v kinech po celém světě. Těšte se, chystáme pro vás mnohá překvapení,“ řekl Rieu k chystanému koncertu.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x