Zlá minuta a smutný konec roku. Berani podlehli Bílým Tygrům 2:4

ZLÍN - Stačilo nicotných padesát vteřin a vidina bodového zisku za sympatický výkon byla pryč. Realita krutá, Liberec urval během chvíle výhru na zlínském ledě. Rozhodlo se mezi 46. a 47. minutou.

Od začátku se hrál svižný hokej, který se musel více než pěti tisícovkám diváků líbit. Zlínští se favorita rozhodně nelekli, třebaže ten šel do vedení v 18. minutě po lehké Ordošově teči Hanouskovy rány.

Druhá třetina začala úplně jinak, hostující brankář Will špatně rozehrál puk a hned zkraje třetiny Fryšara pohodlně vyrovnal.

Voda to byla jasně na zlínský mlýn a domácí také hosty chvílemi pěkně mleli. Výsledkem byla ve 29. minutě plně po zásluze Kubišova branka, jubilejní desátá v sezóně.

Hosté dostali na střídačce kapky a pořádně přidali, Berani se bránili, ale neubránili. Chvíli před druhou sirénou vyrovnal Birner.

Nu a pak už přišla zmíněná slabší chvilka domácích zadních řad. Nejdříve velmi šťastně Zachar a pak za chvíli Birner stanovili výhru favorita.

Domácí padli, ale výkon odvedli nadějný, po Novém roce už bude ovšem každičká ztráta moc a moc citelná. A každý zisk zase hodně cenný.

PSG Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec 2:4.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x