Řidič oktávky zničil při vyjíždění z parkoviště čtyři auta, policie hledá svědky

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Naprostou bezohlednost prokázal neznámý řidič oktávky, který při vyjíždění z parkoviště v Uherském Hradišti poničil čtyři auta. Aniž by se zajímal o způsobenou škodu, z místa činu ujel, serveru Zlin.cz to řekla policejní mluvčí Milena Šabatová.

Událost se stala v neděli 23. prosince kolem 17.30 hodin v Uherském Hradišti. Prozatím neznámý pachatel v ulici V Teničkách jel ve voze značky Škoda Octavia tmavě zelené barvy s registrační značkou 5Z1 5126. Při vyjíždění z parkoviště poškodil celkem čtyři auta. Aniž by situaci začal jakýmkoliv způsobem řešit, z místa odjel.

„To ale nebyla jediná nehoda, které se neznámý řidič dopustil. Po několika minutách jel ulicí třída Maršála Malinovského směrem na Kunovice a zřejmě nesledoval situaci v silničním provozu. Na křižovatce totiž narazil do před ním stojícího passata, jehož řidič měl červenou. Řidič octavie opět bez řešení této nehody odjel směrem na Kunovice,“ poznamenala Šabatová.

Policisté po přijetí oznámení dohledali octavii zaparkovanou v ulici V Teničkách. Škoda na všech vozidlech je předběžně odhadnuta na 70 tisíc korun. „Pro objasnění celé události vyzýváme případné svědky, kteří si všimli osoby sedící za volantem tmavě zelené octavie, aby své informace sdělili na linku 158 nebo na telefon: 974 678 294,“ dodala policejní mluvčí.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x