Ve Zlínském kraji začíná plesová sezona

ZLÍNSKÝ KRAJ - K začátku roku patří neodmyslitelně plesová sezona. A tančit se bude i na mnoha místech Zlínského kraje, serveru Zlin.cz to řekl Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Například v pátek 11. ledna se uskuteční Reprezentační ples Střední hotelové školy a služeb Kroměříž. Ples, který se ponese v tématu Na křídlech andělů, začne ve 20.00 hodin ve společenském sále.

„Bohatá plesová sezona začne i ve folklorním Vlčnově na Uherskohradišťsku. V pátek 11. ledna ji zahájí Reprezentační ples školy a obce, o den později, v sobotu 12. ledna, přijde na řadu Sportovní ples,“ upřesnil Urbanovský.

Wellness hotel Energetic v Rožnově pod Radhoštěm bude v sobotu 12. ledna místem tradičního Papučového bálu, na který zve Soubor písní a tanců Javořina. Začne v 19.00 hodin, k tanci a poslechu bude hrát CM Javořina a DH Horňané.

Blíží se také XXII. ples města Kunovice. Uskuteční se v sobotu 12. ledna od 19.00 hodin. Hrát budou Plesový orchestr Coppelia, DJ Jaroslav Gruna a Swing Band Kroměříž. Předtančení bude v režii TK Rokaso a TC Layla – Kaliyon.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x