Na zlínském sídlišti se uskuteční Tříkrálový festival

ZLÍN - Zabíjačkové dobroty, lahodný punč i kulturní vystoupení napříč žánry slibuje v sobotu 5. ledna Tříkrálový festival 2019. Akce se koná před kostelem Panny Marie Pomocnice křesťanů ve Zlíně na Jižních Svazích a v rámci ní mohou zájemci i přispět do tříkrálové sbírky, která v tento den ve Zlíně vrcholí, serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

Vystoupení na Tříkrálovém festivalu přislíbilo Event Jazz Trio, houslistka Jitka Šuranská, Add Gospel a Pěšáci. Kromě nákupu farmářských zabíjačkových výrobků a teplých nápojů mohou lidé ochutnat i Tříkrálovou zabíjačkovou polévku, kterou i letos budou nalévat zlínské osobnosti z různých oborů činnosti. „Hosty tak například obslouží primátor města Zlína, ředitel Městské policie Zlín, radní Zlínského kraje, zlínský i vizovický děkan a další,“ upřesnil Zdeněk Dvořák.

Festival se koná od 9.00 do 13.00 hodin a jeho děním bude slovem provázet moderátor Martin Pášma.

Tříkrálový festival organizuje Charita Zlín za finanční podpory statutárního města Zlín, drobných dárců a za technické podpory Římskokatolické farnosti Panny Marie Pomocnice křesťanů Zlín.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x