Bum bác. Pět kusů v první třetině a zkáza Beranů

OSTRAVA - Už ve třetí minutě vedli 1:0 a v 16. prohrávali 1:5. Hokejisté PSG Berani Zlín zahájili nový rok v Ostravě v první třetině skutečně divoce a radost z toho určitě mít nemohli. Stejně jako výborní zlínští fandové, kteří své hochy v Ostravar Aréně nezatratili ani na konci, když museli spolknout hořký výprask 1:6. Jak jim bylo zasněženou cestou domů, to je druhá věc.

Je velkým paradoxem, že hosté i přes jasnou porážku přestříleli Vítkovické jako nikoho, na střely totiž vyhráli udivujícím způsobem 50:25.

Pak musí být někde chyba a čím později ji ve Zlíně odhalí, tím bude hůře.

Hlavně v první třetině úplně propadly zadní řady a špatní byli i oba brankáři. Štůrala střídal Sedláčka po druhém gólu a sám inkasoval třikrát.

Do druhé části už zase mířil do klece Sedláček a dostal už jen jediný gól z hole vítkovického Zdráhala, který se prosadil celkově dvakrát.

Ve Zlíně hraje v neděli v půl čtvrté odpoledne Plzeň. Velká výzva už proto, že situace jedenáctého týmu extraligy není zdaleka komfortní.

Vítkovice Ridera – PSG Berani Zlín 6:1.