Malí lyžaři si mohou zalyžovat u valašskokloboucké polikliniky

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Malí lyžaři z Valašských Klobouk nemusejí jezdit pilovat svou lyžařskou techniku nikam daleko. Díky sněhové nadílce byl totiž zprovozněn dětský vlek u polikliniky, serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí města Lenka Zvonková.

Velká sněhová nadílka na mnoha místech Zlínského kraje komplikuje situaci v dopravě, milovníci zimních sportů se ale radují. A týká se to i dětí. Ty si mohou díky sněhové nadílce zalyžovat přímo ve městě, a to na dětském vleku u valašskokloboucké polikliniky.

„První lednové dny připravily sněhovou nadílku, která začala přát zimním radovánkám. Díky dostatečné vrstvě čerstvě napadaného sněhu jsme proto mohli v pátek 4. ledna spustit dětský lyžařský vlek na louce u kloboucké polikliniky,“ podotkla Zvonková.

Malí lyžaři zde mohou své dovednosti trénovat ve všedních dnech vždy od 14.00 do 17.00 hodin. „O víkendu pak bude provozní doba ještě rozšířena a děti budu moci vyrazit na svah v době od 9.00 do 12.00 hodin a od 13.00 do 17.00 hodin,“ doplnila Lenka Zvonková.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x