Kroměřížská radnice zavádí pravidelné hodiny pro veřejnost

KROMĚŘÍŽ - Vedení kroměřížské radnice zavádí pravidelné hodiny pro veřejnost. Starosta a místostarostové města budou občanům k dispozici vždy první středu v měsíci od 15.00 do 17.00 hodin, server Zlin.cz o tom informoval mluvčí města Jan Vondrášek.

Lidé budou moci se starostou a místostarosty probrat jakoukoliv problematiku, která se týká města. „Výhodou je, že zájemci se nebudou muset předem ohlašovat a domlouvat si schůzku tak, jak je to dosud,“ uvedl starosta Jaroslav Němec.

Občanům budou v uvedený den a čas k dispozici minimálně dva lidé z pětičlenného vedení města. „Zájemce přijde na sekretariát vedení, kde si ho převezme pan starosta, já nebo kolegové místostarostové a budeme se mu věnovat,“ popsala místostarostka Daniela Hebnarová. Podle toho, jaký bude mezi občany o pravidelná setkání s vedením města zájem, radnice případně pro tyto účely určené hodiny rozšíří.

Občané mají samozřejmě také nadále možnost si schůzky se členy vedení města podle svých aktuálních potřeb domlouvat individuálně, na tom zavedení pravidelných hodin se starostou a místostarosty nic nemění.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x