Ilona Czáková zazpívá na plese ve Valašských Kloboukách

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Zpěvačka Ilona Czáková vystoupí v sobotu 19. ledna na městském plese ve Valašských Kloboukách na Zlínsku. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí radnice Lenka Zvonková.

Ples bude v kulturním domě Klobučan a začne ve 20.00. „Návštěvníci si mohou zpříjemnit večer s kapelou Showband, která si pro tuto příležitost připraví to nejlepší z české i světové pop music. Jako speciální host vystoupí populární zpěvačka Ilona Csáková,“ uvedla Zvonková.

Na ples se těší starostka Eliška Olšáková, která považuje Csákovou za zlatý hřeb večera. „Patří k našim předním interpretkám populární hudby a vyniká i jako hvězda muzikálů. Srdečně proto zvu všechny milovníky dobré zábavy, hudby a tance, aby si tento slavnostní společenský večer přišli užít,“ řekla Olšáková.

V průběhu plesu město udělí ceny města, které jsou určené významným osobnostem veřejného života a představitelům místních spolků. „Návštěvníci se mohou těšit také na fotokoutek, ochutnávku moravských vín a něco dobrého k občerstvení. Vstupenky je možné zarezervovat v městském informačním centru na telefonu 577 311 150,“ dodala Zvonková.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x