Roztančené Zlínsko: Plesy i gastro akce na Zlínsku

ZLÍNSKO - Třetí lednový týden na Východní Moravě potěší všechny, kdo se nemohli dočkat plesové sezony. Tančit se bude o víkendu hned na několika místech, výběr tak bude nesnadný. Ale jsme si jisti, že neexistuje špatná volba, čili ať už vyrazíte kamkoli, zaručeně si užijete spoustu zábavy.

Plesy

28. reprezentační ples města Uherské Hradiště se koná 19. ledna v Domě Kultury.

11. ročník městského plesu v Holešově bude moderovat Vladimír Hron v okouzlujícím prostředí místního zámku 19. ledna od 19:30.

Reprezentační ples města Kroměříže a Radia Kroměříž zpestří v sobotu svým vystoupením hudební legenda Meky Žbirka. Ples se ponese v duchu oslav letošního významného výročí – 30 let od Sametové revoluce.

Uherský Brod láká na sobotní 22. reprezentační ples do Domu kultury také 19. ledna, a to od 20 hodin. Jako host večera vystoupí Bára Basiková.

42. Valašský bál v sobotu pořádají tradičně v Rusavě v Hostýnských vrších, přesně v sále Obecního domu v Rusavě. Začne v 19 hodin.

Zpěvačka Ilona Csáková vystoupí rovněž 19. ledna, a to na městském plese ve Valašských Kloboukách. Ples bude v kulturním domě Klobučan a začne ve 20 hodin.

Tip na hudební zážitek

Evergreeny 40. let minulého století v podání skvělého Glenn Miller Orchestra rozezní v pondělí 14. ledna od 19 hodin Kongresové centrum Zlín.

Kam za dobrým jídlem?

Víkend za lidovku a souboj o titul SLOVÁCKÝ ŘÍZEK 2019 se odehraje ve Sportparku Rybníček ve Starém Městě od 18. do 20. ledna. U toho byste neměli chybět, co říkáte?

Akce FOOD Festival/Cestovatelský mišmaš 2019 se odehrají v sobotu v Napajedlech. Food festival se rozběhne od 11 hodin v Sokolovně, v kině pak od 13 hodin poběží cyklus autentických cestovatelských zážitků z různých koutů světa.

Čokoládou posedlí gurmáni mají o programu na víkend jasno. Budou ho trávit na Čokoládovém festivalu ve Zlíně. Ten se koná 18.–20. ledna od 10 do 17 hodin ve Sportovní hale.

Zimní sporty

Ideální sněhové podmínky lákají na lyže, běžky a prkna do vyhlášených středisek na Zlínsku velké i malé lyžaře. Právě pro děti je 20. ledna připravená ve Velkých Karlovicích soutěž o Pohár strašidýlka Razuláka.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x