Díky rekonstrukci je možné z otrokovické sportovní haly vysílat on-line utkání

OTROKOVICE - Nákladná rekonstrukce Městské sportovní haly Otrokovice nabízí nejen lepší zázemí sportovcům, ale umožňuje nově i vysílání on-line utkání. Serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí města Romana Stehlíková.

Sportoviště bylo po rozsáhlé rekonstrukci slavnostně otevřeno a veřejnosti zpřístupněno v polovině června 2018. Vůbec první vysílání on-line utkání se zde uskutečnilo 7. ledna 2019, kdy se v hale odehrál zápas florbalistů HU-FA Panthers proti FBC Ostrava. Lidé mohli událost sledovat na ČT Sport. Panteři nad Ostraváky zvítězili 5 : 3.

„Za takovou halu by se nemuselo stydět žádné město a troufám si říci, že patří mezi polyfunkční a moderní sportovní haly počtem kapacity lidí na sezení a stání, kvalitou šaten, hygienických zařízení, občerstvení a v neposlední řadě kvalitou povrchu podlahy. Nyní se prakticky ukázalo, že naše hala je technicky připravená i na televizní přenosy,“ uvedl starosta Jaroslav Budek.

V minulosti hrávali florbalisté ve Sportovní hale SPŠ Otrokovice, kde přímé přenosy nebylo možné realizovat. To umožňovala pouze nejbližší hala v sousedním Zlíně. Nyní nabízí i otrokovická hala takové technické vybavení, které svou kvalitou odpovídá současným standardům. Sportoviště je určeno nejen pro florbalisty, ale celou řadu dalších sportovních odvětví.

 

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x