Dvě nehody osobních automobilů v jedné zatáčce v obci Kurovice na Kroměřížsku

KROMĚŘÍŽSKO - Profesionální hasiči z Kroměříže a z Holešova vyjeli v 13.43 hodin k dopravní nehodě osobního automobilu v obci Kurovice na Kroměřížsku.

Hasiči při příjezdu k nehodě zjistili, že v zatáčce na konci obce Kurovice ve směru na obec Ludslavice už stojí vozidlo odtahové služby, které mělo naložit osobní automobil, který vyjel mimo silnici a narazil do stromu. Nikdo z cestujících nebyl zraněn. Nehoda se stala asi hodinu před tím, než druhý osobní automobil vyjel v té samé zatáčce ze silnice a převrátil se na střechu ve vzdálenosti asi 10 metrů od prvního automobilu. I druhý automobil při nehodě poškodil strom u cesty. Ve vozidle, které ukončilo jízdu na střeše, jela jedna dospělá osoba s dítětem. Oba byli v době příjezdu mimo vozidlo. Záchranná zdravotní služba později oba odvezla k preventivnímu ošetření do nemocnice. Hasiči z Kroměříže se vrátili zpět na stanici. Na místě zůstala pouze jednotka z Holešova.

Hasiči odpojili u obou automobilů akumulátor. Z vozidel neunikly provozní kapaliny. Hasiči pomohli s naložením automobilů na vozidla odtahových služeb.

Nehoda byla oznámena na Správu údržby silnic Zlínského kraje, protože v místě nehody bylo náledí. Místo nehody bylo v 15.22 hodin předáno Policii České republiky a hasiči se vrátili na stanici.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’162847′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2234‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚162847‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x